FIRMAGH

BeinGH

BeinGH

BEINGH

JESTEŚMY CZYMŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO PRZEDSIĘBIORSTWEM OFERUJĄCYM DŹWIGI. CZUJEMY I ŻYJEMY GH.

NASZE POCZĄTKI

W połowie ubiegłego wieku, karmieni potrzebą społeczeństwa, które leczyło się ze swoich własnych sprzeczności, czworo braci uruchomiło biznes rodzinny, aby zabezpieczyć swoje potrzeby przetrwania oraz ZASPOKOIĆ czystą ambicję zbudowania projektu, którego oś działania stanowili ludzie. 60 lat i 115.000 dźwigów później, nadal jesteśmy tacy sami.

Nasze przedsiębiorstwo podtrzymuje silne filary swoich założycieli, oparte na uczciwości, dobrej robocie i zapale przekazania swoich wartości klientom. Obecnie GH to przedsiębiorstwo, które jest liderem w branży podnoszenia, posiadające innowacyjne produkty, klientów będących liderami na pięciu kontynentach i znajdujące się z ciągłym rozwoju, aby dostosować się do nowego zapotrzebowania i technologii, które sprawiają, że jesteśmy dostępni globalnie oraz konkurencyjni.

 
 

Bycie Liderem
Praca
Innowacje
Usługi
Uczciwość
 

ZOBOWIĄZANIE PODNIESIONE NA POZIOM PIĄTY

Wybór GH to nie jest jedynie jedna z wielu opcji. Nasze doświadczenie i nasze wartości sprawiają, że jesteśmy inni, gdyż bycie liderem oznaczało dla nas zawsze dostarczanie i oferowanie rozwiązania, które daleko wybiegało poza zwykłe dostarczenie produktu klientowi. Jesteśmy dumni, że rośniemy obok przedsiębiorstw, które jak nasze przechodziły przez okres niepokoju szukając swojego horyzontu rozwoju, z pomocą zaangażowanych osób oraz produktów niezbędnych do tego, by inne przedsiębiorstwa spełniły swoje marzenia. Nasze zobowiązanie podniesione na poziom piąty to nasz codzienny trud unoszony dźwigiem. ZOBOWIĄZANIE PODNIESIONE NA POZIOM PIĄTY: Bycie liderem, praca, innowacje, usługi i uczciwość.

JESTEŚMY GRUPĄ PONAD 800 OSÓB NA CAŁYM ŚWIECIE.

Jesteśmy grupą przedsiębiorstw obecnych na pięciu kontynentach. Jesteśmy uzdolnionymi osobami o różnym pochodzeniu. A nasz profil osobowy identyfikuje nas w sposób jasny: producenci od a do z wszystkich produktów i komponentów wraz z kontrolą wszystkich procesów zarówno w zakresie produkcji jak i usług.

 
GH OLEA

GH OLEA

PRZYJMIESZ WYZWANIE?

Jeśli jesteś osobą niespokojną, masz powołanie przedsiębiorcy i już posiadasz swój startup, wyzywamy Cię, byś rozwinął innowacyjny pomysł w branży podnoszenia. Jeśli go przyjmiesz, możesz liczyć na nasze wsparcie.

 

Przejdź na stronę GH OLEA   GH OLEA